Uitnodiging

Een nieuw begin

Een nieuw begin

Nieuwe ideeën. Nieuwe verbindingen. Nieuwe perspectieven.

Er staat iets bijzonders te gebeuren!

Urban Solutions en Bureau Buhrs zijn samengegaan. Twee bureaus met ieder hun eigen expertise, ervaring en ambities. Samen slaan we een nieuwe weg in. En dat vieren we graag met jou!

Op dinsdag 17 november vanaf 15.00 uur nodigen we je uit voor een inspirerende middag over vernieuwende ideeën, bijzondere gebiedsontwikkelingen en de toekomst van onze leefomgeving.

Met twee inspirerende sprekers, een feestelijke onthulling en volop gelegenheid om elkaar te ontmoeten en bij te praten.

Waar?
Het Gezellenhuis
Rondehoep Oost 29A
Ouderkerk aan de Amstel

Meld je hier aan

Het programma

Nieuwe ideeën. Nieuwe verbindingen. Nieuwe perspectieven.

15.00 uur Ontvangst
15.30 uur Welkom en opening
15.45 uur Wethouder gemeente Ouder-Amstel Maarten de Groot
Amstelvoorde – Een nieuwe kern, een nieuwe toekomst
16.15 uur Keynote Pieter Paul van Oerle
De kracht van innovatie en samenwerking
16.45 uur Een bijzonder onthullingsmoment
17.00 uur Feestelijke netwerkborrel
18.30 uur Afsluiting

Nieuwe ideeën. Nieuwe verbindingen. Nieuwe perspectieven.

15.00 uur: Ontvangst

15.30 uur: Welkom en opening

15.45 uur: Wethouder gemeente Ouder-Amstel Maarten de Groot Amstelvoorde – Een nieuwe kern, een nieuwe toekomst

16.15 uur: Keynote Pieter Paul van Oerle – De kracht van innovatie en samenwerking

16.45 uur: Een bijzonder onthullingsmoment

17.00 uur: Feestelijke netwerkborrel

18.30 uur: Afsluiting

Onze sprekers

Maarten de Groot

Wethouder gemeente Ouder-Amstel

Amstelvoorde: een nieuwe kern, een nieuwe toekomst
Hoe creëer je een compleet nieuwe woon- en leefomgeving? In de gemeente Ouder-Amstel verrijst Amstelvoorde: een nieuwe kern waar wonen, werken, ontmoeten en recreëren samenkomen.
Maarten de Groot neemt ons mee in de ambities, kansen en uitdagingen van deze bijzondere gebiedsontwikkeling. Een inspirerend verhaal over de ontwikkeling van een nieuwe plek met een eigen identiteit, midden in de Metropoolregio Amsterdam.

Pieter Paul van Oerle

Founder nlmtd | Expert in innovatie en transformatie

De toekomst begint met anders denken
Hoe ontstaan plekken waar innovatie, ondernemerschap en maatschappelijke ambities elkaar versterken?
Pieter Paul van Oerle is oprichter van nlmtd en expert in innovatie en het ontwikkelen van ecosystemen. Aan de hand van inspirerende praktijkvoorbeelden, waaronder de ontwikkelingen rond Lelystad Airport, laat hij zien hoe samenwerking en vernieuwend denken de basis vormen voor de gebieden en gemeenschappen van morgen.

Twee bureaus. Eén nieuw verhaal.

Urban Solutions en Bureau Buhrs bundelen hun krachten. Met jarenlange ervaring in marketing, communicatie en participatie rond gebieden, vastgoed en maatschappelijke opgaven brengen we strategie, advies, creatie en data samen.

Wat ons verbindt? De ambitie om plekken, organisaties en gemeenschappen verder te brengen. Met kennis van zaken, creatieve ideeën en oog voor de mensen om wie het draait. Samen zetten we een volgende, grote stap. Want we gaan niet alleen samen verder, we beginnen écht opnieuw. Met een nieuwe naam, een nieuwe identiteit en een vernieuwende visie op de toekomst. Een compleet nieuw bureau, gebouwd op de kracht en ervaring van twee vertrouwde namen.

Op 17 november onthullen we wie we zijn, waar we voor staan en wat je van ons mag verwachten. Een bijzonder moment dat we graag met jou vieren!

Laat je inspireren, ontmoet vakgenoten en proost met ons op de toekomst. 

Een nieuw begin
Een inspirerende middag over vernieuwende ideeën, bijzondere gebiedsontwikkelingen en de toekomst van onze leefomgeving.

Locatie: Het Gezellenhuis, Ouderkerk aan de Amstel
Datum: Dinsdag 17 november 2026
Aanvang: 15.00 uur